Donica MAGNOLIA 60 CABLE biała – New Garden
Opis
Donica MAGNOLIA 60 CABLE biała – New Garden
Magnolia 60 klasyczna donica od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i lampach ogrodowych. Całość wykonana jest z polietylenu w kolorze białym. Meble New Garden przystosowane są do użytku zewnętrznego.
Parametry techniczne
| Głębokość wewnętrzna | 21 cm |
|---|---|
| Źródło światła | LED 1 x A60 E27 (w zestawie) |
| Moc maksymalna | 7 W |
| Ilość lumenów | 600 lm |
| Barwa światła | 6000 - 6500 K |
| Kąt świecenia | 180 |
| Klasa ochrony IP | 65 |
| Długość kabla | 2 m |
| Trwałość | 25000 h |
| Waga netto | 6 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Donica MAGNOLIA 60 CABLE biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
