Kinkiet Hotel Mood szary 2 pkt E27 i LED zintegrowany - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Hotel Mood szary 2 pkt E27 i LED zintegrowany - Nowodvorski
Kinkiet Nowodvorski Hotel Mood w kolorze szary podkreśla charakter wnętrza prostą, czytelną linią i funkcjonalnym układem światła.
Najlepiej pasuje do przestrzeni takich jak sypialnia, gdzie liczy się zarówno estetyka oprawy, jak i kontrola nad kierunkiem lub zakresem światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Kinkiet |
|---|---|
| Seria / model | Hotel Mood |
| Kolor | Szary |
| Materiał wiodący | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal chromowana |
| Liczba punktów świetlnych | 2 |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | E27 i LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 1x10W only LED, LED: 1x2.2W |
| Źródło światła w komplecie | Wymienne NIE, zintegrowane TAK |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Modern classic |
| Odstawalność od ściany | 20-26 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 18 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 15 cm |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
