Kinkiet ICE TUBE LED S 12W 4000K IP44 biały 8118 Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Ice Tube biały LED zintegrowany - Nowodvorski
Kinkiet Ice Tube biały LED zintegrowany - Nowodvorski ma czytelną formę i wykończenie, które łatwo zestawić z nowoczesnymi materiałami we wnętrzu.
W przestrzeniach takich jak łazienka liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Kinkiet |
|---|---|
| Seria / model | Ice Tube |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Materiał dodatkowy | Stal chromowana |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 12W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Styl | Nowoczesny |
| Odstawalność od ściany | 8.5 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
