Kinkiet Zewnętrzny Tess 1853 Su-Ma
Opis
IP: 44
Wysokość: 13 cm
Szerokość: 38 cm
Głęgokość: 13 cm
Żarówki: E27, 1 x 60 W, 230 V
Kolor: czarny
Materiał: korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan
Klosz: biały
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Materiał | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Długość | 13 cm |
| Strumień światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Gwint | E27 |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | 44 |
| Napięcie zasilania | 230V |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

