Lampa Göteborg czarny LED zintegrowany R64202132 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Göteborg czarny LED zintegrowany R64202132 - RL
Lampa Göteborg RL w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 20 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 310 mm, śr. 1320 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Göteborg |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 20 W |
| Źródło w komplecie | LED, 20 W, 2500 lm, 2700 - 6000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 310 mm, śr. 1320 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

