Ledomat.pl

Lampa Solarna Pod Parasol Ogrodowy

98716378abc6e9757a09da4be8c8dc20
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 41,56 zł 48,89 zł 41.56
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 48,89 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Eko-Light
Kod produktu: E-EKO0443

Opis

Zewnętrzna lampa solarna należy do najnowszej kolekcji firmy Eko-Light. Model ten został specjalnie stworzony pod parasol ogrodowy stanowiąc ciekawy dodatek dekoracyjny, imitujący rozgwieżdżone niebo. Oprócz walorów estetycznych dostarcza światło o przyjemnej temperaturze barwowej idealne podczas wieczornych spotkań na świeżym powietrzu.

To oświetlenie można zamontować zarówno na balkonie, jak i w ogrodzie. Energooszczędna budowa opierająca się na ładowanym przez energię słoneczną akumulatorze Ni-MH AA 1,2V/300 mAh o mocy 0,14 W sprawia, że model jest w pełni bezpieczny i łatwy w obsłudze. Ciepłe światło stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych świeczek, które przy silnym wietrze gasną. Model ten o długości 1,5 m nadaje się do montażu do każdego typu parasola ogrodowego.

Produkt jest objęty 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.

WAGA NETTO: 0.04 kg
MOC: 0.14W
NAPIĘCIE: 1.2V/300mAh
DŁUGOŚĆ (mm): 1.5 m
KATALOG: 2023
MARKA: Eko-Light
PRODUCENT: Eko-Light
STOPIEŃ OCHRONY: IP44
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE: TAK
BARWA ŚWIATŁA: Zimna 6000K

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl