Lampa dekoracyjna SIROCO 30 BATTERY IN&OUT – New Garden
Opis
Lampa dekoracyjna SIROCO 30 BATTERY IN&OUT – New Garden
NEW GARDEN lampa dekoracyjna SIROCO 30. Bezprzewodowa przenośna metalowa latarnia, która nie wymaga montażu, wystarczy zbliżyć żarówkę do metalowej podstawy latarni, a dzięki wbudowanemu magnesowi będzie przylegać do oprawy. Jej innowacyjny design sprawia, że ta latarnia jest niezbędnym elementem dekoracji ogrodu. Zawiera również pilota, dzięki któremu można ją włączać i wyłączać, regulować jej intensywność oraz korzystać z funkcji stałego światła lub efektu płomienia.
Żywotność baterii przy bezpośrednim ładowaniu: do 20 godzin.
Parametry techniczne
| Klasa szczelności | IP 54 |
|---|---|
| Bateria | litowa 2600 mA (w zestawie) |
| Czas ładowania bezpośredniego | 4-6h |
| Kąt świecenia | 200* |
| Moc światła | 200 lumenów |
| Moc maksymalna | 2 W |
| Średnia żywotność | 25 000h |
| Temperatura światła | 2000 K |
| Metoda ładowania | wejście MicroUSB 5VDC (tylko kabel) |
| Długość kabla adaptera | 1m |
| Waga netto 1 szt. | 1,6 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa dekoracyjna SIROCO 30 BATTERY IN&OUT wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak pilot, battery.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
