Lampa ogrodowa BALANS BATTERY biała – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa BALANS BATTERY biała – New Garden
BALANS, dekoracyjna lampa ogrodowa ZEN od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i oświetleniu wykonanym z polietylenu, dzięki czemu są lekkie i odporne na ekstremalne temperatury i promienie UV. Dzięki klasie szczelności IP 54 może być z powodzeniem używana w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Lampa posiada podświetlenie LED w konfiguracji kolorystycznej RGB, które sterowane jest pilotem.
Parametry techniczne
| Źródło światła | 1x 2000 mA TUBO BATTERY 60 CM |
|---|---|
| Barwa światła | RGB + W 6000K |
| Kąt świecenia | 360 |
| Moc maksymalna | 1 W |
| Ilość lumenów | 90 lm |
| Czas pracy baterii | do 10 h |
| Ładowanie | USB - JACK 5,5 |
| Funkcja ściemniania | Tak |
| Zmiana barwy światła | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Klasa ochrony IP | 54 |
| Trwałość | 25000 |
| Waga netto 1 szt. | 4 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa BALANS BATTERY biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak taras, ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak podświetlenie, ściemniania, pilot.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
