Lampa ogrodowa GRETA SOLAR NEGRO 5in1 czarna – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa GRETA SOLAR NEGRO 5in1 czarna – New Garden
GRETA SOLAR lampa ogrodowa od hiszpańskiej marki New Garden. W całości wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu oceanicznego. Oryginalny design i funkcjonalność wyróżnia lampę wśród lamp ogrodowych. Producent daje nam możliwość jej modyfikacji w zależności od naszych potrzeb. Dzięki dodatkowym elementom montażowym Greta może stać się kinkietem, lampą podłogową, biurkową oraz świetną dekoracją i oświetleniem ogrodu. Praktycznym rozwiązaniem jest automatyczny oraz ręczny tryb włączania.
Parametry techniczne
| Źródło światła | Bateria 2x1800 mA + ładowanie słoneczne |
|---|---|
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt świecenia | 180 |
| Moc maksymalna | 0,5 W |
| Ilość lumenów | 100 lm |
| Czas ładowania | 4 – 6 h |
| Czas pracy baterii | do 30 h |
| Klasa ochrony IP | 65 |
| Trwałość | 25000 h |
| Waga netto 1 szt. | 0,61 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa GRETA SOLAR NEGRO 5in1 czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak ogród. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak solar.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
