Lampa ogrodowa PANCHITO BLANCO INDOOR & OUTDOOR biała – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa PANCHITO BLANCO INDOOR & OUTDOOR biała – New Garden
Lampa ogrodowa PANCHITO od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i lampach przeznaczonych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Panchito wykonana została w całości z trwałego polietylenu w kolorze białym. Za pomocą funkcji “on/off touch switch” zmienimy natężenie światła. Wbudowana bateria, po naładowaniu zapewnia świecenie od 4 do 20 godzin w zależności od wyboru mocy oświetlenia. W przestrzeni publicznej przyciągnie uwagę każdego przechodnia.
Parametry techniczne
| Źródło światła | Bateria 1x 1200 mA |
|---|---|
| Barwa światła | RGB + W 6000K |
| Kąt świecenia | 180 |
| Moc maksymalna | 11 W |
| Ilość lumenów | 2700 lm |
| Czas pracy baterii | 6 - 8 h |
| Ładowanie | Micro USB |
| Klasa ochrony IP | 43 |
| Trwałość | 20000 |
| Waga netto 1 szt. | 0,22 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa PANCHITO BLANCO INDOOR & OUTDOOR biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak rgb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
