Lampa ścienna BOWL DUO czarna – Moosee
Opis
Lampa ścienna BOWL DUO czarna – Moosee
MOOSEE lampa ścienna BOWL DUO czarna. Minimalistyczna, a zarazem oryginalna oprawa składająca się z dwóch szklanych kloszy, długiego przewodu i metalowej montatury. Dzięki zastosowaniu 5-metrowego kabla w każdym z kloszy można zamontować lampę w kreatywny sposób, przeprowadzając przewód na przemian, tworząc geometryczne kształty.
Parametry techniczne
| Światło | 2 x E27 max 60 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 520 cm / szer. 1000 cm / gł. 20 cm |
| Klosz | śr. 20 cm |
| Mocowanie | śr. 10 cm / gł. 4 cm |
| Element mocowania linki do sufitu | wys. 2,5 cm / śr. 1 cm (6 szt. w zestawie) |
| Przewód | 5 m |
| Montaż | instalacja sufitowa / ścienna |
| Waga netto | 1,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ścienna BOWL DUO czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
