Lampa stołowa Ambala drewno jasne i ciemne, biały E27 10552/81/73 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Ambala drewno jasne i ciemne, biały E27 10552/81/73 - Lucide
Lampa stołowa Ambala Lucide w wykończeniu drewno jasne i ciemne, biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: wymienne źródło E27, brak w komplecie (1 pkt., 40 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 640 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Ambala |
| Kolor | drewno jasne i ciemne, biały |
| Materiał | trawa morska/len |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E27 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Źródło w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 640 mm |
| Ściemnianie | Tak, z zastosowaniem ściemnialnej żarówki. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
