Lampa stołowa BOTTEGA złota / czarna – Moosee
Opis
Lampa stołowa BOTTEGA złota / czarna – Moosee
MOOSE lampa stołowa BOTTEGA. Nowoczesna lampa utrzymana w stylu glamour. Została wykonana ze stali w kolorze złotym, a źródło światła skrywane jest pod czarnym kloszem. Bottega doskonale sprawdzi się jako lampka nocna i dekoracja wnętrza.
Parametry techniczne
| Światło | 2 x G9 max. 5 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 45 cm / szer. 25 cm / gł. 25 cm |
| Klosz | wys. 15 cm / śr. 25 cm |
| Podstawa | śr. 25 cm / wys. 3 cm |
| Element ozdobny | wys. 34,5 cm / szer.24 cm |
| Przewód | 150 cm |
| Przycisk | 6 cm x 3 cm |
| Waga netto | 3 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa stołowa BOTTEGA złota / czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu glamour. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
