Lampa stołowa Extravaganza Livret czarny, złoty i odcienie złota E14 78596/01/30 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Extravaganza Livret czarny, złoty i odcienie złota E14 78596/01/30 - Lucide
Lampa stołowa Extravaganza Livret Lucide w wykończeniu czarny, złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: wymienne źródło E14, brak w komplecie (1 pkt., 40 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 220 mm, szer. 165 mm, gł. 150 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Extravaganza Livret |
| Kolor | czarny, złoty i odcienie złota |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E14 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Źródło w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 220 mm, szer. 165 mm, gł. 150 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
