Lampa stołowa Football czarny LED zintegrowany R52821132 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa Football czarny LED zintegrowany R52821132 - RL
Lampa stołowa Football RL w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 3 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 215 mm, szer. 170 mm, gł. 120 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Football |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Źródło w komplecie | LED 3 W, 250 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 215 mm, szer. 170 mm, gł. 120 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
