Lampa stołowa Hecaria Dl006-59551 chrom, biały E14 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa Hecaria Dl006-59551 chrom, biały E14 - RL
Lampa stołowa Hecaria Dl006-59551 RL w wykończeniu chrom, biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: wymienne źródło E14, brak w komplecie (10 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 225 mm, śr. 120 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Hecaria Dl006-59551 |
| Kolor | chrom, biały |
| Materiał | metal/tkanina |
| Typ trzonka | E14 |
| Maksymalna moc | 10 W |
| Źródło w komplecie | brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 225 mm, śr. 120 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
