Lampa stołowa Holly szary i odcienie szarości LED zintegrowany R53641187 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa Holly szary i odcienie szarości LED zintegrowany R53641187 - RL
Lampa stołowa Holly RL w wykończeniu szary i odcienie szarości został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 1 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 345 mm, śr. 90 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Holly |
| Kolor | szary i odcienie szarości |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 1 W |
| Źródło w komplecie | LED 1 W |
| Napięcie | 230V |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | wys. 345 mm, śr. 90 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
