Lampa stołowa Ipsos szary i odcienie szarości LED zintegrowany 33500/03/41 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Ipsos szary i odcienie szarości LED zintegrowany 33500/03/41 - Lucide
Lampa stołowa Ipsos Lucide w wykończeniu szary i odcienie szarości został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 3 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 220 mm, szer. 60 mm, gł. 60 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Ipsos |
| Kolor | szary i odcienie szarości |
| Materiał | aluminium |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Źródło w komplecie | LED 3 W, 210 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 220 mm, szer. 60 mm, gł. 60 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą funkcji dotykowej na lampie. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
