Lampa stołowa Luma brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany R59711926 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa Luma brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany R59711926 - RL
Lampa stołowa Luma RL w wykończeniu brązowy i odcienie brązu został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 1 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 180 mm, szer. 120 mm, gł. 130 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Luma |
| Kolor | brązowy i odcienie brązu |
| Materiał | żywica syntetyczna |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 1 W |
| Źródło w komplecie | LED 1 W |
| Napięcie | 5 V |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | wys. 180 mm, szer. 120 mm, gł. 130 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
