Lampa stołowa Madison brązowy i odcienie brązu, czarny LED zintegrowany 44503/06/41 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Madison brązowy i odcienie brązu, czarny LED zintegrowany 44503/06/41 - Lucide
Lampa stołowa Madison Lucide w wykończeniu brązowy i odcienie brązu, czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 6,5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 330 mm, szer. 625 mm, gł. 55 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Madison |
| Kolor | brązowy i odcienie brązu, czarny |
| Materiał | aluminium |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 6,5 W |
| Źródło w komplecie | LED 6,5 W, 650 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 330 mm, szer. 625 mm, gł. 55 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą funkcji dotykowej na lampie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

