Lampa stołowa Sueno szary i odcienie szarości, złoty i odcienie złota E14 45595/01/51 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Sueno szary i odcienie szarości, złoty i odcienie złota E14 45595/01/51 - Lucide
Lampa stołowa Sueno Lucide w wykończeniu szary i odcienie szarości, złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: wymienne źródło E14, brak w komplecie (1 pkt., 40 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 170 mm, śr. 130 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Sueno |
| Kolor | szary i odcienie szarości, złoty i odcienie złota |
| Materiał | szkło |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E14 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Źródło w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 170 mm, śr. 130 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
