Lampa sufitowa Alpha czarny LED zintegrowany R62328032 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Alpha czarny LED zintegrowany R62328032 - RL
Lampa sufitowa Alpha RL w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 34 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 50 mm, szer. 800 mm, gł. 295 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Alpha |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal/tworzywo |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 34 W |
| Źródło w komplecie | LED 34 W, 4000 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 50 mm, szer. 800 mm, gł. 295 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
