Lampa sufitowa Blaze srebrny i odcienie srebra, czarny LED zintegrowany 641210305 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Blaze srebrny i odcienie srebra, czarny LED zintegrowany 641210305 - Trio
Lampa sufitowa Blaze Trio w wykończeniu srebrny i odcienie srebra, czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 35 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 70 mm, szer. 1075 mm, gł. 180 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Blaze |
| Kolor | srebrny i odcienie srebra, czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 35 W |
| Źródło w komplecie | LED 35 W, 4300 lm, 2300+3000+4000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 70 mm, szer. 1075 mm, gł. 180 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
