Lampa sufitowa Foskal biały LED zintegrowany 79177/06/31 - Lucide
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Foskal biały LED zintegrowany 79177/06/31 - Lucide
Lampa sufitowa Foskal Lucide w wykończeniu biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 6 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 52 mm, śr. 215 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Foskal |
| Kolor | biały |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 6 W |
| Źródło w komplecie | LED 6 W, 480 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 52 mm, śr. 215 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
