Lampa sufitowa Jubel złoty i odcienie złota, czarny LED zintegrowany 71101/48/02 - Lucide
Opis
Lampa sufitowa Jubel złoty i odcienie złota, czarny LED zintegrowany 71101/48/02 - Lucide
Lampa sufitowa Jubel Lucide w wykończeniu złoty i odcienie złota, czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (4 pkt., 5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 95 mm, śr. 480 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Jubel |
| Kolor | złoty i odcienie złota, czarny |
| Materiał | stal |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 5 W |
| Źródło w komplecie | 3 x LED 5 W + 28 W, 3 x 650 lm + 3090 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 95 mm, śr. 480 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
