Lampa sufitowa Route czarny LED zintegrowany R62472432 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Route czarny LED zintegrowany R62472432 - RL
Lampa sufitowa Route RL w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (2 pkt., 5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 70 mm, szer. 560 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa sufitowa |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Route |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 5 W |
| Źródło w komplecie | LED 5 W, 600 lm, 4000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 70 mm, szer. 560 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
