Lampa wisząca ALURE LINE TWIN 120 czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca ALURE LINE TWIN 120 czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca ALURE LINE TWIN 120. Innowacyjne rozwiązanie w kategorii oświetlenia. Połączenie standardowych kloszy ze świecącą obręczą LED. Konstrukcja lampy wykonana jest z metalu w kolorze czarnym. Model ten doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i designerskich wnętrzach użyteczności publicznej, jak również w domowym zaciszu. Kolekcja Alure pozwala na stworzenie spójnych i ciekawych aranżacji. Na kloszu mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | 10 x G9 max. 5 W (brak w zestawie) + LED 17 W / 1360 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 83 cm / szer. 120 cm / gł. 25 cm |
| Klosz | wys. 30 cm / szer. 120 cm / gł. 25 |
| Klosz LED | śr. 30 cm |
| Szklane klosze | śr. 4 x 11 cm, 5 x 8,5 cm, 1 x 5,5 cm |
| Ramiona poziome | dł..75 cm / dł. 53,5 cm |
| Regulacja wysokości | 1 x 30 cm / 1 x 20 cm |
| Montatura | wys. 3 cm / szer. 18 cm / gł. 5 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 4 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca ALURE LINE TWIN 120 czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, designerskim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja, LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
