Lampa wisząca AQUA 20 – Moosee
Opis
Lampa wisząca AQUA 20 – Moosee
MOOSEE lampa wisząca AQUA 20. Nowoczesna, przezroczysta oprawa, która ozdobi nie jedno wnętrze swoim oryginalnym designem. Piękny, szklany klosz doskonale rozprasza światło. Nieregularny kształt dodaje ciekawego charakteru oraz sprawia, że każdy egzemplarz jest unikatowy. Czarne elementy wykonano ze stali, co doskonale kontrastuje z krystalicznym wyglądem lampy. Aqua polecamy do jadalni, salonu również w roli przyciągającej wzrok dekoracji. Dostępne inne rozmiary.
Parametry techniczne
| Światło | LED 3 W / 240 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 180 cm / szer. 20 cm / gł. 20 cm |
| Mocowanie | wys. 2,5 cm / śr. 8 cm |
| Klosz | wys. 23 cm / szer. 20 cm / gł. 20 cm |
| Szklany klosz | wys. 1 cm / szer. 20 / gł. 20 cm |
| Przewód | 160 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca AQUA 20 wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak salon. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
