Lampa wisząca ASTRIFERO 15 czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca ASTRIFERO 15 czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca ASTRIFERO 15. Konstrukcja lampy wykonana została z metalu w kolorze czarnym matowym. Całość dopełnia 15 okrągłych, szklanych kloszy o dymionym kolorze. Do regulacji wysokości oprawy służą 3 metalowe, wkręcane pręty o długościach 2 x 50 cm oraz 1 x 20 cm. Na kloszu mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | 15 x E27 max. 40 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 203 cm / szer. 140 cm / gł. 140 cm |
| Klosz | śr. 13 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 3,5 cm |
| Ramiona | : 4 x wys. 57 cm / 8 x 44,5 cm / 1 x 6 cm |
| Element mocujący | wys. 120 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 8 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca ASTRIFERO 15 czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
