Lampa wisząca AURELIA TWIN złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca AURELIA TWIN złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca AURELIA TWIN złota. Delikatna oprawa, której ozdobą szklanych kloszy jest podłużna, metalowa obręcz. Złocenie metalu i mleczne klosze to doskonałe połączenie do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Aurelia dostępna jest również w innych wariantach, co pozwoli na stworzenie spójnych aranżacji oraz wyjątkowej dekoracji wnętrza. Na kloszu mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | 2 x E14 / 250 V (brak w zestawie) |
|---|---|
| Wymiary | wys. 258 cm / szer. 20,5 cm / gł. 15 cm |
| Obręcz | wys. 58,5 cm / szer. 20,5 cm |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Mocowanie | wys.4 cm / śr. 10 cm |
| Przewód | 200 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1,2 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca AURELIA TWIN złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
