Lampa wisząca CIRCLE SPOT 98 GOLD złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca CIRCLE SPOT 98 GOLD złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca CIRCLE SPOT 98 GOLD. Wykonana została ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Okrągły klosz pod akrylową osłoną skrywa ledowe źródło światła. Oprawa jest wzbogacona pięcioma dodatkowymi punktami świetlnymi. Całość zawieszona na podsufitce w kolorze złotym, przewodzie i stalowych linkach.
Parametry techniczne
| Światło | LED SMD 75,8 W / 6100 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 206 cm / szer. 98 cm |
| Klosz | wys. 5 cm / śr. 98,5 cm / gł. 2 cm |
| Klosze / Halogeny | wys. 6 cm / śr. 4 cm |
| Mocowanie | wys. 6 cm / śr. 22,5 cm |
| Długość linki | 195 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 4,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca CIRCLE SPOT 98 GOLD złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
