Lampa wisząca Darvin złoty i odcienie złota LED zintegrowany 349110179 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Darvin złoty i odcienie złota LED zintegrowany 349110179 - Trio
Lampa wisząca Darvin Trio w wykończeniu złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 34 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 1500 mm, szer. 640 mm, gł. 490 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Darvin |
| Kolor | złoty i odcienie złota |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 34 W |
| Źródło w komplecie | 1 x LED 34 W, 1 x 4500 lm, 2300 + 3000 + 4000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 1500 mm, szer. 640 mm, gł. 490 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem przełącznika |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
