Lampa wisząca Janderin naturalny LED zintegrowany 24405/34/05 - Lucide
Opis
Lampa wisząca Janderin naturalny LED zintegrowany 24405/34/05 - Lucide
Lampa wisząca Janderin Lucide w wykończeniu naturalny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (2 pkt., 16,5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 1431 mm, szer. 83 mm, gł. 1463 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Janderin |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | aluminium/akryl |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 16,5 W |
| Źródło w komplecie | LED 16,5 W |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 1431 mm, szer. 83 mm, gł. 1463 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą czujnika zbliżeniowego |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
