Lampa wisząca LINEAL czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca LINEAL czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca LINEAL czarna. Oprawa w designerskim stylu wykonana z połączenia stali, akrylu i szkła. Podłużny stelaż wewnątrz skrywa ledowe źródło światła umiejscowione na szynie, dzięki czemu możemy je dowolnie przesuwać. Dodatkowe oświetlenie znajduje się na górze stelaża w dymionych, szklanych kloszach. Całość jest niezwykle modernistyczną formą, która wpasuje się w niemal każdą aranżację.
Parametry techniczne
| Światło | 4 x G4 (w zestawie) + LED 48 W / 3840 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 212 cm / szer. 130 cm / gł. 13 cm |
| Klosz | śr. 13 cm / wys. 19 cm / gł. 13 cm |
| Klosz szklany | śr. 13 cm |
| Mocowanie | 1 x wys. 4 cm / śr. 12, 1 x wys. 3,5 cm / śr. 2 cm |
| Przewód | 205 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 2,8 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca LINEAL czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu designerskim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
