Lampa wisząca LINER czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca LINER czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca LINER czarna. Prosta, a zarazem niezwykle innowacyjna oprawa wisząca. Liner to połączenie stali oraz akrylu w klasycznym czarnym kolorze. Dodatkowym atutem jest wbudowany ściemniacz oraz dotykowy panel z możliwością spersonalizowania lampy do swoich potrzeb: regulacja natężenia oraz zmiana barwy światła, jak i dotykowa funkcja włączania oraz wyłączania lampy. To rewolucyjne rozwiązanie będzie wspaniałym sposobem na aranżacje współczesnych wnętrz.
Parametry techniczne
| Światło | LED 32 W / 2560 lm |
|---|---|
| Oprawa | wys. 175 cm / szer. 113,5 cm / gł. 6 cm |
| Klosz | wys. 4,5 cm / szer. 113,5 cm / gł. 4,5 cm |
| Mocowanie | wys. 4,5 cm / szer. 49,5 cm / gł. 6 cm |
| Szerokość między przewodami | 45 cm |
| Przewód | 170 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 3 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca LINER czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu klasycznym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja, LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
