Lampa wisząca Lacal srebrny i odcienie srebra LED zintegrowany 379190707 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Lacal srebrny i odcienie srebra LED zintegrowany 379190707 - Trio
Lampa wisząca Lacal Trio w wykończeniu srebrny i odcienie srebra został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (7 pkt., 4 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 1600 mm, szer. 1000 mm, gł. 80 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Lacal |
| Kolor | srebrny i odcienie srebra |
| Materiał | metal/akryl |
| Liczba źródeł światła | 7 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 4 W |
| Źródło w komplecie | 7 x LED 3,5 W, 350 lm, 3000 + 5000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 1600 mm, szer. 1000 mm, gł. 80 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
