Lampa wisząca Liane brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany 46404/80/97 - Lucide
Opis
Lampa wisząca Liane brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany 46404/80/97 - Lucide
Lampa wisząca Liane Lucide w wykończeniu brązowy i odcienie brązu został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (2 pkt., 40 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 1635 mm, śr. 800 mm, szer. 800 mm, gł. 800 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Liane |
| Kolor | brązowy i odcienie brązu |
| Materiał | aluminium |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Źródło w komplecie | LED 40 W |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 1635 mm, śr. 800 mm, szer. 800 mm, gł. 800 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą typowego przełącznika ściennego |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
