Lampa wisząca Margary brązowy i odzienie brązu, złoty i odcienie złota LED zintegrowany 24402/30/96 - Lucide
Opis
Lampa wisząca Margary brązowy i odzienie brązu, złoty i odcienie złota LED zintegrowany 24402/30/96 - Lucide
Lampa wisząca Margary Lucide w wykończeniu brązowy i odzienie brązu, złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (5 pkt., 22 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 500-1690 mm, szer. 1030 mm, gł. 80 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Margary |
| Kolor | brązowy i odzienie brązu, złoty i odcienie złota |
| Materiał | aluminium |
| Liczba źródeł światła | 5 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 22 W |
| Źródło w komplecie | 5 x LED 22 W, 460 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 500-1690 mm, szer. 1030 mm, gł. 80 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
