Lampa wisząca PURE NATURE II papier, rattan – INVICTA
Opis
Lampa wisząca PURE NATURE II papier, rattan – INVICTA
INVICTA lampa wisząca PURE NATURE II. Została ona w całości wykonany z papieru rattan, co podkreśla jej niepowtarzalny wygląd. Świetnie dopasuje się do stylu industrialnego naszego wnętrza. Swoje zastosowanie znajdzie w kuchni lub mniejszych pomieszczenia dając przyjemne światło.
Parametry techniczne
| Klosz | Szerokość: 40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 47 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Zawieszenie | Szerokość: 12 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Ołów | 90 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
