Lampa wisząca SANDRA 30 czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca SANDRA 30 czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca SANDRA 30 czarna. Okrągły klosz całkowicie wykonano z transparentnego szkła. Wewnątrz klosza na stelażu z czarnego metalu zawieszone jest źródło światła. Lampa jest przeznaczona do przestrzeni nowoczesnych, jak i loftowych, czy industrialnych. W kloszu mogą pojawić się pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem powstałym podczas ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | 1 x E27 max. 60 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Wymiary | wys. 210 cm / szer. 30 cm / gł. 30 cm |
| Klosz | śr.: 30 cm |
| Czarny element na żarówkę | wys. 12 cm / sr. 5 cm |
| Mocowanie | wys. 6 cm / śr. 10 cm |
| Przewód | 210 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 3 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca SANDRA 30 czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
