Lampa wisząca SERPIENTE 60 złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca SERPIENTE 60 złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca SERPIENTE 60 złota. Okrągły, metalowy stelaż w kolorze złotym przepleciony elastycznym wężem w oplocie z tkaniny, który skrywa ledowe źródło światła. Zestawienie kolorystyczne złota z bielą świetnie odnajdzie się w subtelnych, eleganckich aranżacjach.
Parametry techniczne
| Światło | LED 32 W / 2560 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 245 cm / szer. 65 cm / gł. 65 cm |
| Obręcz | śr. 60 cm / gr. 3,5 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 6 cm |
| Przewód LED | gr. 2,5 cm / dł. 200 cm |
| Przewód | 180 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 3,92 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca SERPIENTE 60 złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu eleganckim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
