Lampa wisząca SPINNER 19 złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca SPINNER 19 złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca SPINNER 19 złota. Idealna propozycja dla zwolenników aranżacji nawiązujących do minimalistycznego a zarazem eleganckiego stylu. Jedną z największych zalet lampy jest obrotowy klosz z możliwość regulowania źródła światła. Oprawę wykonano z metalu i wykończono w luksusowym błyszczącym złotym kolorze, a osłonę klosza z mlecznego akrylu. Spinner doskonale prezentuje się pojedynczo, jak również w postaci kilku sztuk umieszczonych obok siebie.
Dostępna również czarna wersja.
Parametry techniczne
| Światło | LED 7 W / 560 lm / 3000 K |
|---|---|
| Wymiary | wys. 210 cm / szer. 18,5 cm / gł. 10 cm |
| Oprawa | wys. 30 cm / szer. 18,5 / gł. 15 cm |
| Klosz | śr. 15 cm / gł. 3,5 cm |
| Mocowanie | wys. 3 cm / śr. 10 cm |
| Przewód | 180 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca SPINNER 19 złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu eleganckim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak funkcja obrotowa, LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
