Lampa wisząca STARS biała – Moosee
Opis
Lampa wisząca STARS biała – Moosee
MOOSEE lampa wisząca STARS biała Nowoczesna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić oryginalność do swojego wnętrza. Metalowa konstrukcja z wbudowanymi, niezależnymi od siebie źródłami światła zapewni delikatne i dekoracyjne oświetlenie. Gwieździsta projekcja jest główną ozdobą oprawy, a jej intensywność zależy od wysokości zawieszenia. Uniwersalny biały kolor ze złotymi akcentami idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym.
Parametry techniczne
| Światło | LED 46W / 3680 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 230 cm / szer. 85 cm / gł. 8 cm |
| Klosz okrągły LED | śr. 25 cm / gr. 2 cm / dł. przewodu: 200 cm |
| Klosz z gwiazdkami | wys. 12 cm / śr. 8 cm / dł. przewodu: 180 cm i 170 cm |
| Klosz poziomy z kołem gwiazdki | wys. 1 cm / szer. 50 cm / gł. 3 cm / śr. koła: 15 cm / dł. linki: 197 cm |
| Klosz poziomy | wys. 1 cm/ szer. 70 cm / gł. 2 cm / dł. linki: 178 cm |
| Mocowanie | wys. 3,5 cm / szer. 65 cm / gł. 6 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 2,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca STARS biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
