Lampa wisząca STICK czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca STICK czarna – Moosee
Stick to nowoczesna lampa wisząca. Lekka, geometryczna konstrukcja będzie praktyczną ozdobą pomieszczenia. Głównym elementem lampy jest podłużne, ledowe źródło światła. Całość połączona jest z metalowym okręgiem, który stabilizuje i poziomuje lampę. Umieszczona jest na podsufitce za pomocą 3 częściowego, metalowego łącznika i stalowej linki. Zapewnia to regulację wysokości całej lampy. Wszystkie elementy metalowe są w kolorze czarnym. Dzięki akrylowej osłonie leda lampa odpowiednio rozprasza światło.
Stick doskonale sprawdzi się w domu oraz pomieszczeniach biurowych.
Parametry techniczne
| Światło | LED 11 W / 880 lm / 3000 K |
|---|---|
| Wymiary | wys. 210 cm / szer. 120 cm / gł. 45 cm |
| Oprawa | wys. 45 cm / szer. 120 cm |
| Klosz LED | dł. 70 cm |
| Mocowanie | wys. 4,5 cm / śr. 12 cm |
| Regulacja wysokości | 1 x 50 cm / 1 x 50 cm / 1 x 30 cm |
| Element mocowania linki | wys. 3 cm / śr. 1 cm |
| Waga netto | 4,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca STICK czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak biuro. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja, LED.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
