Lampa wisząca TUBS 18 złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca TUBS 18 złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca TUBS 18 złota. Tubs to wyrafinowane połączenie klasyki z nowoczesnym designem, prezentujące się w efektownym, bogatym złotym wykończeniu. Imponująca konstrukcja składa się z 36 eleganckich, białych szklanych kloszy, które subtelnie rozpraszają światło, tworząc przytulną i elegancką atmosferę. To nie tylko źródło oświetlenia, ale prawdziwe dzieło sztuki, które doda charakteru i klasy do Twojej przestrzeni, stając się centralnym punktem każdego pomieszczenia.
Idealnie sprawdzi się w salonie, jak i jadalni, aby nadać wnętrzu wyjątkowego klimatu. Polecamy zapoznać się z całą wyjątkową kolekcją Tubs.
Parametry techniczne
| Światło | 36 x G9 max. 5 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Wymiary | wys. 240 cm / szer. 90 cm / gł. 90 cm |
| Oprawa | wys. 42 cm / szer. 90 cm / gł. 90 cm |
| Klosz | wys. 28 cm / śr. 5 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 3 cm |
| Przewód | 200 cm |
| Waga netto | 6 kg cm / 92 cm / 23 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca TUBS 18 złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, eleganckim. Może uzupełnić przestrzenie takie jak salon. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
