Lampa wisząca Zenith Xs biały 1 pkt GU10 R35 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Zenith Xs biały 1 pkt GU10 R35 - Nowodvorski
Model Zenith Xs marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
W przestrzeniach takich jak jadalnia liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Zenith Xs |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne GU10 R35 |
| Typ źródła światła / trzonek | GU10 R35 |
| Maksymalna moc | 10W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Jadalnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 12 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 11 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
