Lampa zewnętrzna Justine beżowy LED zintegrowany 27889/02/38 - Lucide
Opis
Lampa zewnętrzna Justine beżowy LED zintegrowany 27889/02/38 - Lucide
Lampa zewnętrzna Justine Lucide w wykończeniu beżowy został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 2 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 380 mm, szer. 135 mm, gł. 135 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Justine |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | tworzywo |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 2 W |
| Źródło w komplecie | LED 2,2 W 120 lm. 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 54 |
| Wymiary | wys. 380 mm, szer. 135 mm, gł. 135 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
