Lampa zewnętrzna stojąca Jackson - Czujnik Ruchu czarny LED zintegrowany 15811/02/30 - Lucide
Opis
Lampa zewnętrzna stojąca Jackson - Czujnik Ruchu czarny LED zintegrowany 15811/02/30 - Lucide
Lampa zewnętrzna stojąca Jackson - Czujnik Ruchu Lucide w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 2 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 180 mm, śr. 160 mm, szer. 160 mm, gł. 160 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna stojąca |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Jackson - Czujnik Ruchu |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 2 W |
| Źródło w komplecie | LED 2 W, 100 lm, 2850-3150 K |
| Napięcie | 4 V |
| Stopień ochrony IP | 65 |
| Wymiary | wys. 180 mm, śr. 160 mm, szer. 160 mm, gł. 160 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
