Plafon Vidal złoty i odcienie złota LED zintegrowany 46103/20/30 - Lucide
Opis
Plafon Vidal złoty i odcienie złota LED zintegrowany 46103/20/30 - Lucide
Plafon Vidal Lucide w wykończeniu złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 20 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 60 mm, śr. 280 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Plafon |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Vidal |
| Kolor | złoty i odcienie złota |
| Materiał | Metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 20 W |
| Źródło w komplecie | LED 20 W, 1700 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 60 mm, śr. 280 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
