Reflektor Emile złoty i odcienie złota, czarny GU10 51901/13/02 - Lucide
Opis
Reflektor Emile złoty i odcienie złota, czarny GU10 51901/13/02 - Lucide
Reflektor Emile Lucide w wykończeniu złoty i odcienie złota, czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: wymienne źródło GU10, brak w komplecie (3 pkt., 8 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 175 mm, śr. 230 mm, szer. 230 mm, gł. 230 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Reflektor |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Emile |
| Kolor | złoty i odcienie złota, czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Typ trzonka | GU10 |
| Maksymalna moc | 8 W |
| Źródło w komplecie | brak |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 175 mm, śr. 230 mm, szer. 230 mm, gł. 230 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
